Prijava

Facebook prijava

ili

Registracija

...

...

Reset lozinke

...

...

X Grand logo

Grand Online
Preuzmi sa Google Play

INSTALIRAJ
Grand TV banner
Grand TV banner
19.04.2019

Poznate dame nosile modele u čast Milene Dravić (FOTO)

Posebnom revijom pod nazivom "Milena" na "Perwoll Fashion Week-u" odata je počast glumici Mileni Dravić, a organizatori su skrenuli pažnju na vrednosti koje su je krasile ne samo kao umetnicu već i kao društveni simbol. Svojom karijerom dokazala je da su i internacionalni uspesi mogući iako stvarate na ovim prostorima, ostajući istovremeno uzor nenametljive borbe za dostojanstveni položaj žena u našem društvu. Modele za reviju u zadatim tematskim okvirima namenski su izradili poznati srpski dizajneri, kostimografi i stilisti.

Moda 4.jpg

Tanja Bošković

Moda 1.jpg

Danica Maksimović

Moda 6.jpg

Anđelka Prpić

Moda 5.jpg

Vanja Ejdus 

Moda 3.jpg

Tamara Aleksić 

Kreacije inspirisane legendarnom glumicom nosile su manekenke, glumice, VIP ličnosti. Svaka od ovih uspešnih, šarmantnih žena prepoznaje se kao uzor u našem društvu i s razlogom su baš one predstavile deo Mileninih vrednosti na pisti. Kuriozitet na pisti predstavljalo je pojavljivanje Tanje Bošković i manekenki u originalnim kostimima koje je Milena nosila u popularnom programu Obraz uz obraz, a koje je stilizovala dizajnerka Ana Trošić Trajković.

Prijava na mailing listu

Ukoliko želite primati bitna obaveštenja, prijavite se na mailin listu upisom Vaše e-mail adrese.